Pradžia Rekomenduojame Žaidimai be kurių negali apsieiti ne vienos vestuvės

Žaidimai be kurių negali apsieiti ne vienos vestuvės

Viena geriausių vestuvių dienos akimirkų – liudyti, kad tiek daug draugų ir šeimos susirinko vienoje vietoje. Vestuvės yra ne tik galimybė švęsti savo naują santuoką, bet ir puiki proga atsipalaiduoti su mylimaisiais. Smagūs visų rūšių vestuvių žaidimai suteikia energiją vakarui, suteikia renginiui vaikiško žaismingumo ir padeda grupėms susimaišyti ir bendrauti.

Yra begale skirtingu žaidimų tinkančių vestuvės. Kurie įtraukia ir kartais net reikalauja tokių daiktų kaip vestuviniai žiedai.

Išskirsime 5 smagius žaidimus jūsų vestuvėms.

Be to, daugelį šių žaidimų yra lengva pasidaryti ir jiems nereikia daug medžiagų. Apsvarstykite šį vestuvių žaidimų idėjų sąrašą planuodami tobulą meilės kupiną vestuvių dieną.

Žiedo metimas

Išsiskirstykite į dvi komandas ir meskite kiekvieną žiedą ant varžovo kablių. Naudokite vyno butelius linksmam vestuvių posūkiui!

Kaip žaisti: įsigykite du komplektus iš penkių medinių žiedų iš savo vietinės statybų parduotuvės. Kiekvieną komplektą nudažykite dviem vestuvių spalvomis, kad išskirtumėte komandas. Į senovišką pieno dėžę įdėkite šešis butelius arba naudokite paprastus kaiščius ant ilgos dviejų po keturių metrų sijos. Kokteilių valandą išklokite lentą ant vejos ir linksmintumėte publiką.

Lego kūriniai

Padėkite „Lego“ prie kiekvieno stalo ir meskite iššūkį svečiams. Pastatyti kuo kūrybingesni Lego.

Kaip žaisti: svečiams patiks pastatyti unikalius Lego iš visų spalvų. Jei norite papildomų malonumų bet kokio amžiaus žmonėms, paskirkite teisėją, kuris nakties pabaigoje išrinks nugalėtoją!

Milžiniški domino

Pridėkite šiek tiek jaudulio šiam senam žaidimui su komiškai dideliais, rankų darbo domino, skirtais laukui.

Kaip žaisti: Šį žaidimą lengva padaryti su faneros gabalu ir dažais! Šiam milžiniškų domino žaidimui skirkite vietą savo vestuvių lauke. Įtraukite paprastas nuorodas į netoliese esančią lentą ar kortelę ir netgi įtraukite vaikus į žaidimą suporuodami juos su suaugusiu komandos draugu.

Santuoka Mad Libs

Su šiuo unikaliu vestuvių žaidimu viskas bus lengva ir komiška. Prieš kiekvieną vakarienę linksminkitės prie kiekvieno stalo.

Kaip žaisti: Kai svečias užima vietas prie stalo, paraginkite po vieną asmenį prie kiekvieno stalo vadovauti grupei lentelėje. Grupė pateikia atsitiktinius daiktavardžius, būdvardžius ir veiksmažodžius paslapties istorijai. Pakvieskite lyderį perskaityti stalo sukurtą istoriją kaip didįjį finalą.

Mega Jenga

Sustatykite 4 pėdų „Jenga“ rinkinį iki griūties! Puikiai tinka suaugusiems ir vaikams. Būkite paskutinis žaidėjas, išlaikęs blokus, kad laimėtumėte.

Kaip žaisti: Iškirpkite 54 vienodo dydžio gabalus iš dviejų – keturių metrų sijų, kad sukurtumėte savo natūralaus dydžio „Jenga“ rinkinį. Prieš vestuves kiekvieną bloką nudažykite savo vestuvių spalvų tema. Žaidžiant kiekvienai komandai, vienas blokas yra ištraukiamas iš Jenga delionės ir pridedamas ant bokšto viršaus. Suporuokite jaunus svečius su suaugusiaisiais, jei bokštas yra aukštoje ar sunkioje pusėje.

Pabaigai

Visi šie žaidimai nereikalauja didelių papildomų investicijų, bet emocijų bus apstu!
Norint sužinoti daugiau apsilankykite vestuviupartneris.lt.

Panašios naujienos