Pradžia Prekės ir paslaugos Labai svarbu, kad žaislai vaikams būtų pagaminti iš saugių medžiagų

Labai svarbu, kad žaislai vaikams būtų pagaminti iš saugių medžiagų

Kartais išrinkti dovaną mažiesiems tampa nemažu iššūkiu. Pasiklystama tarp itin plataus pasirinkimo, įvairiausių pasiūlymų ir kasdien kintančių naujovių… Visgi, pradėti reikėtų nuo pradžios – reikėtų įsigilinti į aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti prieš perkant žaisliukus vaikams. Šiame straipsnyje išvardiname, į ką svarbu atkreipti dėmėsį, norint įsigyti žaidimus mažiesiems.

Medžiaga

Labai svarbu, kad žaislai vaikams būtų pagaminti iš saugių medžiagų. Verčiau nesirinkti tokių, kurie pagaminti iš pvz., medžių žievės, natūralaus kailio.. Taip pat svarbu atsiminti, kad visuose minkštuose žaisluose kaupiasi dulkės ir bakterijos, tad derėtų nepamiršti juos tinkamai išplauti!

Spalvos

Patariama, kad žaislo spalva būtų kuo natūralesnė, nes ryškiaspalviai žaislai gali varginti vaikų akis, bei sudėtyje turėti toksiškų dažiklių. Visgi, jeigu vaikas nori itin ryškaus žaisliuko, būtinai patikrinkite, ar jo sudėtis švari ir nepakenks mažyliui.

Garsas

Dažnai kūdikiams rekomenduojama pirkti žaislus, kurie skleistų įvairius garsus ir taip lavintų mažylio klausą. Renkantis tokį žaisliuką, pagalvokite, ar garsai negadins klausos ir ar neišgąsdins mažylio.

Forma

Išskirtinių formų žaidimai vaikams gali padėti lavinti vaiko jusles ir jį sudominti ilgesniam laikui. Renkantis tokį žaislą, atkreipkite dėmėsį, ar žaislas neturi aštrių kampų ar dalių, kurios galėtų sužeisti mažylį.

Susipažinus su šiais aspektais, galima pradėti ieškoti tinkamiausio žaisliuko vaikui. Padaryti tai ne tik greita, bet ir itin lengva yra internetu. Apsilankykite www.edukaciniai.lt ir išsirinkite iš itin platau asortimento!

Panašios naujienos