Pradžia Buitis Kuo plaukų šalinimas lazeriu skiriasi nuo elektroepiliacijos?

Kuo plaukų šalinimas lazeriu skiriasi nuo elektroepiliacijos?

Pastebėjome, kad klientai dažnai painioja plaukų šalinimą lazeriu ir elektroepiliaciją Klaipėdoje ar kitame mieste. Be to, kalbant apie plaukų šalinimą lazeriu, vartojamas terminas „elektroepiliacija ar elektrolizė“, nors šios dvi plaukų pertekliaus šalinimo procedūros yra visiškai skirtingos. Mes suprantame, kuo jie skiriasi ir kodėl plaukų šalinimas lazeriu bei elektroepiliacija yra moderniausi būdai atsikratyti nepageidaujamų plaukų amžiams.

Elektroepiliacija skausminga, bet efektyvi

Elektroepiliacija yra mažos galios elektrinis plaukų šalinimo būdas, kuris adata nukreipiamas į plauko šaknį. Atliekant elektrolizę, kiekvienas plaukas apdorojamas rankiniu būdu ir atskirai: pirma, adata įkišama į vieno plauko folikulą – išleidžiamas kitas. Ir taip toliau, kol bus apdoroti visos zonos plaukai.

Dėl elektros iškrovos atsiranda cheminis arba terminis plauko folikulo ir plauko augimo zonos nudegimas. Plauko folikulo ir kapiliarų kamieninės ląstelės žūva, folikulo raukšlės baltymas. Plaukai pašalinami pincetu, kiekvienas paeiliui.

Plona sterili adata įvedama į plaukų kanalą iki viso 1-5 mm gylio, pažeidžiant odos vientisumą. Adata yra odoje tam tikrą laiką, kuris priklauso nuo elektrolizės metodo ir būdo. Procedūra negali būti atliekama be anestetikų, o jei anestetikas neveikia jokioje vietoje, tada adata bus įšvirkščiama į masalą, o srovė taip pat praeis per jautrų audinį. Žinoma, apie jokį poilsį ir atsipalaidavimą nekalbama.

Po procedūros oda patinsta, nes dėl adatos dūrio vyksta uždegiminis procesas. Pasireiškia alergija anestetikui, o gydymo vieta ant neapdorotos odos pasidengia pluta. Jei nesilaikoma higienos priemonių, odos atkūrimas bus atidėtas kelis mėnesius. Kiekviena procedūra trunka apie 4 valandas, nes kiekvieną plaukelį meistrė apdoroja atskirai.

Plaukų šalinimas lazeriu privalumai

Plaukų šalinimas lazeriu – tai nepageidaujamų plaukų šalinimo būdas, kai plauko folikulas veikiamas šviesos spinduliu ir sunaikinamas nepažeidžiant odos. Oda plaukų šalinimo lazeriu metu niekaip nepažeidžiama, nes meistras dirba su manipeliu odos paviršiuje. Po procedūros nelieka paraudimo. Šiandien tai yra moderniausia nepageidaujamų plaukų šalinimo technologija.

Lazerio Sapphire 1200 efektyvumas

Plaukų šalinimas lazeriu Sapphire 1200 yra neskausmingas. Nereikia anestetiko, meistras tepa tik medicininį gelį, kad geriau slystų. Sapphire 1200 technologija – „darbas energijos kaupimo režimu“ – veikia tiesiogiai plaukų augimo zonoje.

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas bet kuriuo metų laiku, tačiau 2 savaites prieš ir po jo negalima aktyviai degintis. Sapphire 1200 diodų instaliacijose procedūra gali būti atliekama net ir aktyvios insoliacijos sąlygomis – naudojant patentuotą SHR (Super Hair Removal) technologiją.

Maksimalus komfortas ir atsipalaidavimas procedūros metu

Skirtingai nuo ankstesnės kartos technologijų, plauko folikulo gyvavimas nuslopinamas ne dėl vieno blyksnio, o dėl laipsniško aplinkinių audinių kaitinimo iki nepatogios lemputei temperatūros. Tuo pačiu metu šalia esantys audiniai dėl energijos pasiskirstymo lazeriu gydomoje zonoje neperkaista, o „judėjimo“ darbo sistema masažuoja odą ir išlygina diskomfortą dėl slydimo.

Siekiant maksimalaus komforto, audinių temperatūrai sumažinti iki įprastos kūno temperatūros naudojamas aušinimo manipelis (-4 laipsniai!). Prietaiso technologijos ir susijusių procedūrų dėka pašalinama odos nudegimų ir diskomforto rizika procedūros metu.

Meistras vienu metu apdoroja didelį odos plotą, todėl maksimali seanso trukmė – 1 valanda, o minimali – tik 15 minučių! O odos jautrumas nuo seanso nesikeičia, jautiesi puikiai. Galite tiesiogine prasme vartyti žurnalą ar „Instagram“ informacijos santrauką, kai, pavyzdžiui, jūsų kojos yra išlaisvintos nuo nereikalingų plaukų.

Pabaigai

Kartais pasigirsta tokių argumentų, kad elektros srove žmogus gydomas jau 100 metų, o plaukų šalinimas lazeriu atliktas visai neseniai. Lazerinių šaltinių šviesa buvo sėkmingai gydoma beveik 60 metų, o kai jos nebuvo, buvo naudojami kiti šaltiniai – Saulė ir lempos su spalvų filtrais.

Plaukų šalinimas lazeriu per 6-8 seansus pašalins nepageidaujamus plaukelius amžinai, be skausmo, be skausmingų pasekmių ar jokių komplikacijų.

Informacijos šaltinis: elektroepiliacija.lt

Panašios naujienos