Pradžia Buitis Ko reikia norint įvesti elektros instaliaciją name?

Ko reikia norint įvesti elektros instaliaciją name?

Laidai yra sudėtingi ir labai skiriasi nuo kitų namų tobulinimo aspektų. Žinojimas, kaip tai veikia, jums labai naudinga. Tačiau kai kuriose vietovėse gyvenamojo namo laidus tvirtina tik licencijuotas elektrikas. Elintos gnybai yra vienas iš elektros komponentų, kurie taip pat negali būti licencijuoti be elektriko žinių. Taip yra dėl rizikos, susijusios su paprastos klaidos padarymu. Kad išvengtumėte brangių klaidų, montavimą galite atlikti prižiūrint licencijuotam elektrikui. Būdamas namo savininkas, turėtumėte žinoti konkrečius pagrindinius namų laidų reikalavimus, kad apsaugotumėte savo laidus, net jei neplanuojate patys atlikti laidų. Pradėkime nuo namų laidų reikalavimų kiekvienam kambariui. Įvairių namų dalių, valgomojo ir miegamųjų laidų sujungimo reikalavimai.

Šioms standartinėms gyvenamosioms patalpoms reikia vidutinio maitinimo šaltinio. Svetainėje, valgomajame ir miegamuosiuose paprastai yra 120 voltų 15 arba 20 amperų įtampa, kuri gali aptarnauti daugiau nei vieną kambarį. Įstatykite sieninį jungiklį šalia įėjimo į kambarį durų. Šis jungiklis leidžia jums lengvai apšviesti kambarį, kai įeinate į jį. Jis valdys lubų ar sienų šviestuvus. Traukimo grandinė neturėtų valdyti jūsų lubų šviesos; įdiegti jungiklį. Jūsų valgomajame reikalinga atskira 20 amperų grandinė mikrobangų krosnelei arba lango oro kondicionieriui. Visi sieniniai lizdai turi būti ne toliau kaip 12 pėdų vienas nuo kito. Jei jūsų sienos dalis yra platesnė nei 2 cm, įjunkite elektros lizdą.

Vonia. Atminkite, kad vonios kambarys visada šlapias, todėl būkite ypač atsargūs. Vonios kambariams gali prireikti daugiau nei vienos grandinės dėl žibintų, ventiliatorių ir plaukų džiovintuvų bei kitų prietaisų išėjimų. Vonios kambario lizdams rekomenduojama 20 amperų grandinė. Grandinė gali būti naudojama maitinti visą vonios kambarį (vieną vonios kambarį), jei nėra šildytuvų ar ventiliatorių su įmontuotais šildytuvais. Taip pat galite naudoti 20 amperų grandinę lizdams ir dar 15 amperų apšvietimui.

Panašios naujienos