Pradžia Buitis Kaip parinkti tinkamą maistą katei?

Kaip parinkti tinkamą maistą katei?

Būdami kačių savininkai, mes visi norime, kad mūsų augintiniai būtų kuo sveikesni kuo ilgiau. Daugelis iš mūsų supranta, kad aukštos kokybės dieta yra vienas geriausių būdų tai padaryti. Tačiau rasti geriausią maistą savo katei gali būti painu. Atrodo, kad pasirinkimas yra begalinis, o diskutuojant, kaip geriausia maitinti kates, netrūksta ginčų ir nesutarimų. Sužinoję, į ką atkreipti dėmesį, galite išsirinkti geriausią maistą savo katei.

Kas yra geriausiame kačių maiste? Pasaulio pašarų kontrolės pareigūnų asociacija (AAFCO) nustatė kai kurias gaires reguliuotojams, kad nustatytų, kas turi būti įtraukta į naminių gyvūnėlių ėdalo etiketę ir į ką naminių gyvūnėlių ėdalo įmonė gali teisėtai reikalauti, o ko ne. Pradėkite nuo naminių gyvūnėlių ėdalo pavadinimo. AAFCO reikalauja, kad jei reklamuojamas maistas turi vieną ingredientą, jame turi būti bent 95 % to ingrediento, neįskaitant pridėto vandens. Taip pat, jei reklamuojamas ingredientų derinys, šis derinys turi sudaryti ne mažiau kaip 95 % maisto produkto. Pavyzdžiui, jei maisto produktuose teigiama, kad jis pagamintas tik iš jautienos, jautiena turi sudaryti 95 % maisto produkto. Jei teiginys yra kalakutiena ir jautiena, tada maiste turi būti 95 % kalakutienos ir jautienos.

Maisto produktų, kurių pavadinimuose yra aprašomųjų frazių (pvz., vakarienė, lėkštė, patiekalas ir kt.), turi būti ne mažiau kaip 25 % nurodyto ingrediento. Produktuose, kurių pavadinimas nurodo „su“ konkrečiu ingredientu (pvz., „su sūriu“), turi būti tik 3 % nurodyto ingrediento. Produktuose, kuriuose reklamuojami specifiniai „skoniai“ (pvz., „vištienos skonis“ arba „jautienos skonis“), turi būti tik aptinkamas to ingrediento kiekis. Daugiau informacijos galite rasti specializuotose parduotuvėse, kur prekiauja maistu ir įvairiomis prekėmis gyvūnams.

Panašios naujienos