Pradžia Prekės ir paslaugos Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulankstomą dviratį?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulankstomą dviratį?

Pakalbėkime apie keletą svarbių funkcijų, kurių reikia ieškoti sulankstomuose dviračiuose.

Rėmo dydis – Pirmas dalykas, kurį reikia patikrinti, yra dviračio rėmo dydis. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad šie dviračiai yra beveik vieno dydžio. Jis yra gana žemas, šiek tiek panašus į vaikiškus dviračius, tačiau yra reguliuojamas, kad jais galėtų naudotis ir aukštesni žmonės. Kalbant apie rėmo dydį, nėra daug ko patikrinti. Tačiau jūs turite pamatyti, kiek sėdynę ir vairą galima sureguliuoti pagal jūsų ūgį.

Rato dydis. Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, būtų dviračio rato dydis. Tai svarbu, nes tai paveiks jūsų bendrą važiavimą. Mažesnius ratus lengviau valdyti, tačiau didesnius ratus sklandžiau. Ratų dydis taip pat turės įtakos sulankstyto dviračio dydžiui. Jei norite ko nors itin kompaktiško, pavyzdžiui, vaikų dviračių, tinka mažesni ratai. Tačiau jei norite kalnų dviračio, tuomet galbūt norėsite įsigyti tokį su didesniais ratais.

Pakaba – Pakaba reiškia mechanizmus, kurie suteikia daugiau dviračio svorio. Kaip jau sakiau anksčiau, dviračiai su didesniais ratais važiuoja sklandžiau, palyginti su mažesniais ratais. Tačiau pakabos mechanizmai gali padėti tai atsverti mažesnių ratų trintį. Tai padidins slėgį ir svorį. Jei norite laikytis mažo dviračio, pasirinkite tokį su pakabos mechanizmais.

Lankstymo metodas – Sulankstymo būdas priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Rinkoje yra trys dviračių sulankstymo būdai. Tai yra pusiau, trikampis ir sulaužomi. Pusę raukšlę labai lengva išardyti, bet ji nėra labai tvirta. Dviračiai su trikampiu sulankstymu yra tvirti ir lengvai sulankstomi, bet nelengva važiuoti. Galiausiai tuos, kurie turi atlenkiamą sulankstymą, lengviausia sulankstyti, nes juos galima sulankstyti į labai kompaktišką dydį. Vienintelis atsiskyrusių sulankstomų dviračių trūkumas yra tas, kad juos sunkiau surinkti https://www.bikko.lt/sulankstomi-dviraciai/.

Panašios naujienos