Pradžia Buitis Greita paskola internetu geromis sąlygomis

Greita paskola internetu geromis sąlygomis

Greita paskola internetu šiuo metu būtų suteikiama beveik visose kreditų bendrovėse ir tarpusavio skolinimo platformose. Kiekvienas asmuo, ieškantis pigiausio paskolos sprendimo, susiduria viena didžiausių problemų – iš kur pasiskolinti pigiausiai? Turbūt visi sutiks, jog pigiausias paskolas teikė ir teiks bankai bei kredito unijos, bet jeigu asmeniui reikalinga greitas paskola internetu, tai jis turėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų ieškant pigiausios paskolos.

Pirmiausia, ar vartojimo paskolas teikianti bendrovė daro nuolaidas ar akcijas pirmą kartą skolinantiems asmenims. Seniau daugybė bendrovių suteikdavo pirmas paskolas visiškai nemokamai naujiems klientams, kurie skolinasi toje bendrovėje pirmą kartą. Taip yra buvę akcijų, kurių metu, pirmą kartą pasiskolinęs asmuo gali pradėti gražinti paskolą tik po keleto mėnesių. Bet tokias akcijas matydavome gan seniai, šiuo metu retai pasitaiko bendrovių, kurios gali pasiūlyti tokias akcijas.

Bet jeigu radote tokią bendrovę, tai būtinai pasinaudokite tokiomis akcijomis, nes geresnių pasiūlymų už nemokamą paskolą tikrai nerasite. Antras dalykas kurį būtina žinoti, tai paskolų kainas. Dažniausiai visa paskolos kaina išreiškiama procentais ir yra vadinama vartojimo kredito kainos metine norma. Tai visa kaina, išreikšta procentais nuo vartojimo paskolos kurią teks sumokėti skolininkui. Todėl prieš imant paskolą labiau žiūrėkite į vartojimo kredito kainos metinę normą, o ne į paskolos metinę palūkanų normą.

Greita paskola  – kur pigiausiai?

greita paskolaMano manymu, šiuo metu, greitas paskola yra pigiausia bankuose, bei kredito unijose. Ko gero, asmuo, norėdamas pasiskolinti iš tokių kreditorių, galiausiai vistiek bus priverstas atvykti ir sudaryti paskolos sutartį raštu. Jeigu asmuo ieško iš kur pasiskolinti pigiausiai internetu, tai drąsiai galiu rekomenduoti tarpusavio skolinimo platformas.

Tarpusavio skolinimo platformose greita paskola suteikiama iš fizinių asmenų, todėl paskolos metinė palūkanų norma yra mažesnė ir patrauklesnė, nei kad siūlo greitųjų kreditų bendrovės. Dar vienas didelis privalumas sutelktinio finansavimo platformose yra tai, jog asmuo gali pats asmeniškai pasirinkti jį dominančią metinę paskolos palūkanų normą. Tiesa, tokiomis palūkanomis bus finansuojama paskola tik tokiu atveju, jeigu asmens kredito reitingas bus itin geras.

Atnaujinta 2020 m.

Jeigu reikalinga greita paskola gyvenant užsienyje – bus sunkumų

Lietuviai ypač noriai naudojasi tokiomis finansinėmis paslaugomis kaip greitieji kreditai. Bet, pabrėžtina, kad greita paskola dirbantiems užsienyje irgi dažnai yra patraukli. Gaila, bet tokiems asmenims yra sunkiau skolintis. Taip yra ne be reikalo. Lietuvoje finansų rinka yra iš dalies reguliuojama, o kalbant apie paskolų teikimą, čia viskas yra prižiūrima Lietuvos banko. Yra tam tikros nuostatos, kurių būtina laikyti vertinant klientų kreditingumą. Vartojimo kredito įstatymas taip pat apibrėžia santykius tarp paskolos gavėjo ir teikėjo. Šiuo metu situacija yra tokia, kad kreditas dirbantiems užsienyje išduodamas labai retai. Lengviau juos gauna asmenys, kurie gyvena ir dirba mūsų šalyje.

Tačiau, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad kartais pasitaiko tam tikros išimtys, kurių metu, užsienyje dirbantys asmenys sugeba pasiskolinti pinigų Lietuvoje. Tos išimtys yra labai paprastos – darbas turi būti laikinas arba nuolatinis, tačiau gyvenamoji vieta turi būti Lietuvoje. Be abejo, taip pat svarbu akcentuoti, kad kreditoriai turi aiškiai matyti, jog asmuo tas pajamas gauna, tad labai svarbu, jog tokia informacija būtų pasiekiama tam tikrose sistemose. Jeigu kreditoriai nemato, jog asmuo gauna pajamas, tuomet jie negali išduoti paskolų.

Verta žinoti, kad anksčiau užstato pakeitimas palengvindavo aplinkybes, bet dabar to nėra. Yra priimti teisės aktų projektai, kurie pabrėžia, jog užstatas negali būti rodiklis, nulemiantis ar paskola bus suteikta ar ne. Apskritai kalbant, kreditoriai neturi teisės remtis šiuo rodikliu. Turi būti įvertinamos asmens pajamos bei turimi įsipareigojimai ir tik iš to galima vertinti kreditingumą. Žinoma, kreditingumas turi būti vertinamas atsižvelgiat ir į kredito istoriją.

Kredito istorija parodo labai aktualią informaciją paskolų teikėjams. Ten matoma kaip praeityje asmuo vykdė įsipareigojimus. Jeigu jis nuolatos skolinosi ir visada ne laiku mokėjo įmokas, tuomet tokios asmens kredito reitingas bus labai blogas. Negrąžintos skolos irgi yra viena iš priežasčių, kuri lemia, jog asmuo paskolos negauna.

Nei vienas paskolų teikėjas nenori išduoti paskolos tokiam žmogui, kuris akivaizdžiai vengia įsipareigojimų vykdymo. Tad, jeigu praeityje turėjote juodų dėmių, visa tai atsilieps imant naują paskolą.

Panašios naujienos