Pradžia Prekės ir paslaugos Gražių nagų paslaptis

Gražių nagų paslaptis

Daugelis moterų yra susirūpinusios dėl savo nagų išvaizdos. Yra daugybė svetainių, kuriose siūlomi įvairūs patarimai, metodai ir produktai, kaip pasiekti švarius, sveikus ir gerai prižiūrimus nagus. Prieš įsigilindami į nagų priežiūros subtilybes (arba bandydami giliau įsiskverbti į šį reiškinį), trumpai pažvelkime, kas iš tikrųjų yra rankų nagai.

Nagas iš tikrųjų pagamintas iš to paties, kaip ir gyvūnų nagai, kanopos ir ragai: kieto baltymo, vadinamo keratinu. Vinis susideda iš keturių dalių: Nago plokštelė arba pats nagas, dengiantis jūsų piršto galinių falangų nugarinę pusę (įmantriai tariant, piršto galiukas); Nagų matrica, kuri yra audinys, ant kurio remiasi nago dugnas ir kuris taip pat yra atsakingas už ląstelių, kurios tampa nago plokštele, gamybą – vienintelė matoma baltoji nago dalis, vadinama lunula, nagų matricos dalis. Šiai dienai profesionaliose parduotuvėse galite nusipirkt įvairiausius prietaisus, kurie padės jums atrasti gražių nagų paslaptis. Tai gali būti nagų dildė, nagų lakas, nagų freza.

Dabar, kai šiek tiek pakalbėjome apie tai, iš ko pagamintas nagas, pažiūrėkime, kam yra skirtas nagas. Nagai ne tik apsaugo pirštus nuo sužalojimų, bet ir padeda sustiprinti arba sustiprina piršto lytėjimo pojūtį, nes suteikia priešingą jėgą, kuri padidina piršto galiuko jautrumą, kai liečiate objektą.  Dabar, prieš imdamiesi patarimų ir gudrybių, kuriuos galite padaryti, kad jūsų nagai atrodytų gražiai, verta paminėti, kad nagų išvaizda labai priklauso nuo jų sveikatos, kitaip tariant, su jūsų sveikata, su tuo, ką valgai. Vitaminai, mineralai ir maistinės medžiagos, kurios prisideda prie jūsų nagų sveikatos, yra: vitaminas A, vitaminas D, kalcis, vitaminas B-12, baltymai, folio rūgštis, vitaminas C, nepakeičiamos riebalų rūgštys, linolo rūgštis ir geležis.

Panašios naujienos