Pradžia Buitis Efektyviausias plaukų šalinimo būdas

Efektyviausias plaukų šalinimo būdas

Elektroepiliacija yra vienas iš efektyviausių būdų kovoti su plaukų pertekliumi. Jis turi paprastą veikimo mechanizmą, tačiau tuo pačiu prisideda ne tik prie augimo lėtėjimo, bet ir jį stabdo.

Prieš elektroepiliaciją Kaune ar kitame mieste būtina užauginti plaukus iki 10-15 mm ilgio. Po vaškavimo, cukravimo ar pešiojimo turėtų praeiti mažiausiai 3 mėnesiai, po skutimosi – apie 2-2,5 mėn. Šiuo atveju didžiausias folikulų skaičius yra aktyvaus augimo stadijoje, o tai reiškia, kad per vieną seansą galima pašalinti 20-30% plaukų.

Pasiruošimas elektrolizei turi savo ypatybių ir taisyklių

Prieš procedūrą nenaudokite namų plaukų šalinimo metodų, tokių kaip elektrinis epiliatorius ir vaškas. Jie deformuoja plaukų folikulus, o tai apsunkins kosmetologės darbą.

Šis reikalavimas netaikomas skutant ir šviesinant plaukus, nes jie negali reikšmingai paveikti procedūros kokybės. Tačiau skustuvą galite naudoti ne vėliau kaip likus 2–3 dienoms iki elektrolizės.

Nesitikėkite greitu vienos procedūros rezultatu. Vieno užsiėmimo metu pašalinami tik tie plaukeliai, kurie yra augimo fazėje. Poilsio fazėje esantys plaukai palaipsniui dygs keletą mėnesių po procedūros. Todėl prireiks dar 2-3 elektrolizės procedūrų.

Elektroepiliacija namų sąlygomis

Dėl tos pačios priežasties elektrolizė namuose nerekomenduojama. Be to, tai neįmanoma dėl grynai techninių priežasčių.

Bet jei vis tiek nuspręsite šią procedūrą atlikti namuose, tada elektrolizė namuose atliekama laikantis visų sterilumo reikalavimų. Oda turi būti švari ir dezinfekuota. Elektrolizė atliekama lėtai, atsargiai. Pašalinkite plaukus priešinga jų augimo kryptimi. Po procedūros odą reikia apdoroti drėkinamuoju kremu.

Bendrosios rekomendacijos ruošiantis elektrolizei

Specialus pasiruošimas prieš elektrolizę nereikalingas. Vietas, kuriose bus atliekama manipuliacija, prieš procedūrą patartina nuvalyti šveitikliu, išsimaudyti vonioje ar duše.

Be to, nepamirškite apie rekomenduojamą plaukų ilgį, kuris turi būti ne mažesnis kaip 2,5 mm. Kuo ilgesni plaukai, tuo lengviau ir greičiau patenka į folikulą, o tai reiškia, kad sutaupomas Jūsų procedūros laikas.

Todėl skutimąsi ir vaškavimą kuriam laikui reikėtų pamiršti. Prieš procedūrą reikėtų susitarti su kosmetologe dėl anestezijos būdo, arba tai bus injekcijos, kurias specialistas atliks savo kabinete, arba kremas tepamas savarankiškai, likus 2 valandoms iki manipuliacijos.

EPIL salono specialisto patarimai

Prieš procedūrą plaukai turi būti gerai „išdygę“, tai yra tam tikrą laiką, nenaudoti jokių depiliacijos būdų (skutimosi, vaškavimo ir pan.). Minimalus šalinamų plaukų ilgis turi būti 3 mm, optimalus plaukų ilgis epiliavimo srityje – 5-7 mm, kad būtų lengviau patekti į folikulą ir neatidėlioti procedūros.

Oda, linkusi į sausumą, turi būti paruošta prieš procedūrą, nes ji yra padengta negyvų apnašų, kurios savo ruožtu uždaro adatos prieigą prie plauko folikulo. Todėl dieną prieš elektrolizės procedūrą rekomenduojama išsimaudyti šiltoje vonioje ir nulupti odos vietą, kuri bus epiliuojama.

Taip pat šią vietą galite patepti specialiais losjonais, kremais, skirtais sausai odai. Esant riebesnei odai, prieš procedūrą pravartu iš anksto nuvalyti odą nuo riebių apnašų. Niekada nedarykite nepageidaujamų plaukų elektrolizės namuose mėgėjams, nes „namų“ elektrolizės pasekmės gali būti nudegimai, randai ir pigmentacija.

Apibendrinant
Tai rimta procedūra, kurią turėtų atlikti tik specialistas, turintis patirties ir medicininį išsilavinimą, ir tik su profesionalia įranga.

Šaltinis: asliekna.lt

Panašios naujienos