Pradžia Buitis 3 praktiškiausios sienų dekoravimo idėjos jūsų namams

3 praktiškiausios sienų dekoravimo idėjos jūsų namams

Namų dekoravimas – tai atsakingas bei kruopštus darbas, kuris reikalauja ne tik didelių lėšų, bet taip pat ir kūrybiškumo.

Norint išskirtinai papuošto namų erdvę taip, kad ji atrodytų iš tiesų įspūdingai, reikėtų atsižvelgti į madingiausias tendencijas, profesionalų patarimus bei kitų rekomendacijas.

Taip pat madingą be praktišką namų interjerą gali sukurti sieniniai šviestuvai, tapetai, veidrodžiai ir kiti elementai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines dekoracijos rūšis, kurias galėtumėte įrengti savo namuose bei atnaujinti namų interjerą.

Paveikslai ar veidrodžiai?

Kaip žinia, būdų atnešti savo namams gyvumo yra ne vienas ir ne du. Ko gero pati paprasčiausia sienų dekoraciją galėtų būti veidrodis arba paveikslas. Toks sprendimas yra tikrai dažnas ir jau laiko patikrintas, atnešantis ne tik papildomos estetikos, tačiau ir erdvės jausmą.

Kalbant apie paveikslus, tikrai nebūtina investuoti į kažką prabangaus ar ekstravagantiško, nebent, žinoma, būtent tokia jūsų idėja ir yra. Nebijokite žaisti su spalvine gama, tiesa, neperlenkite lazdos derindami paveikslą prie bendros kambario estetikos.

Kita situacija su kuria galite susidurti – keletas paveikslų iš karto. Tuomet interjero ekspertai jau pataria laikytis grupavimo taisyklių, palaikant būtinus darbus ir taip neperpildant erdvės.

Kalbant apie veidrožius – jie gali būti puiki priemonė norint erdvę paversti mažiau nuobodžia ir žinoma, sukelti tiesiog didesnės erdvės pojūtį. Jų galima drąsiai kabinti ne vieną, o ir daugiau, jeigu tiktai jums patinka jų sukeliamas pojūtis.

Ekologiškos ir kokybiškos dekoracijos

Jei esate toks žmogus mėgsta būti išskirtinis ar tiesiog niekuomet nesekate mados tendencijomis, puikių sprendimų gali atsirasti ir jums. Kaip pavyzdys, naminėms dekoracijoms yra vis dažniau ekologiška ir kokybiška produkcija, tokie kaip freskos, piešiniai ar kitokie stiklo gaminiai.

Kuomet renkamės tai, kas apskritai nesiremia į jokias tradicijas ar standartus, svarbiausia yra vėlgi, pasirūpinti, jog tarpusavyje visi jūsų pasirinkti sprendimai dėrėtų tarpusavyje. Jei norite rinktis modernumo toną – puikiai tik 3D piešiniai, na o mėgstantiems natūralumą rekomenduojamos tradicinių medžiagų dekoro priemonės.

Lengvumas ir jaukumas

Natūralumo jausmas namuose – tai ekologija, lengvumas ir jaukumas. Tokia tendencija, galima sakyti, iš mados tikrai niekada neišeis, kadangi žmonėms visuomet norėsis palaikyti žavingą ir jaukų vaizdą savo namuose.

Na, o kokia medžiaga yra efektyvesnė už natūralų medį? Mediena yra universali medžiaga iš kurios iš esmės galima pagaminti bet kokią pageidaujamą dekoraciją ar tai būtų ornamentai, rėmeliai ar dar kokie paprasti daikčiukai.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme pagrindines dekoracijos rūšis kurias galėtumėte implementuotis namuose. Iš tiesų, visos trys rūšys gali padėti susikurti tokį vaizdą kurio norite.

Paruošta pagal bijunai-prienamo.lt informaciją.

Panašios naujienos